X
X

Şule ile Vitrindekiler 89. Bölüm Özeti

02.08.2018 Perşembe 14:08 (Güncellendi: 14.01.2019 - 16:06)

Şule ile Vitrindekiler'e pazar günü Alina Boz ve Alp Navruz konuk oluyor.

Kanal D’nin, sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı, beğeni ile izlenen programı “Şule ile Vitrindekiler"e pazar günü, ünlü oyuncu Alina Boz ve Alp Navruz konuk oluyor.

Genç ve yetenekli oyuncular Alina Boz ile Alp Navruz keyifli sohbetleri ve samimi açıklamalarıyla pazar gününe renk katmaya geliyorlar.

Kısa sürede “başrol” olan Alina Boz başarı öyküsünü izleyiciyle paylaştı. Özel hayatı da meslek hayatı gibi çok konuşulan ünlü oyuncu aşk hayatı ile ilgili de çok özel açıklamalar yaptı.
Magazin dünyasında yaşanan kavgaları da değerlendiren Alina Boz, ünlüler arasında yaşanan kavgalar için hangi yorumu yaptı.
Güzel oyuncu ayrıca, 3 yıl birlikte rol aldığı Nurgül Yeşilçay ile neden görüşmediğini de programda açıkladı.

Alp Navruz ise pek bilinmeyen aile ve özel hayatına dair açıklamalarla renk kattı. Çocukluğundan bu yana yazdığı şiirleri biriktirdiğini ve yakında bir kitap olarak yayınlayacağını söyleyen Alp Navruz, “romantik bir erkeğim” diyerek kadın hayranlarının yüreğine su serpti.

Daha önce hiçbir yerde duymadığınız samimi itiraflar, müzik dolu dakikalar ve keyifli bir sohbet için “Şule İle Vitrindekiler”i kaçırmayın!

ŞULE İLE VİTRİNDEKİLER VİDEOLARI