X
X

Şule ile Vitrindekiler 93. Bölüm Özeti

16.08.2018 Thursday 14:25 (Güncellendi: 14.01.2019 - 16:06)

Şule ile Vitrindekiler'e pazar günü Ece İrtem ve Davut Güloğlu konuk oluyor!

Kanal D’nin, sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı, beğeni ile izlenen programı “Şule ile Vitrindekiler”e pazar günü Ece İrtem ve Davut Güloğlu konuk oluyor.

Karadeniz müziğinin temsilcilerinden Davut Güloğlu sır gibi sakladığı özel hayatıyla ilgili ilk kez bu kadar net konuştu. Sevgilisinin adını boğaz köprüsüne lazerle yazdırdı mı? Çocuklarının annesiyle ilişkisi nasıl? Kıskançlık nedeniyle ilişkilerinde nasıl sorunlar yaşadı? Sıla ile ilgili neden “Sıla için söylediğim sözlerden pişman değilim, yine olsa yine söylerim” dedi.

Programın diğer konuğu güzel oyuncu Ece İrtem hoşlanmadığı erkeklerden kurtulma yöntemiyle güldürdü. İstemediği halde yanına gelen erkeklerden kurtulmak için “Adana şivesiyle” konuştuğunu söyleyen güzel oyuncu, o anları stüdyoda canlandırdı. Çıplak sesle söylediği Azeri şarkıyla mest eden güzel oyuncu samimi açıklamalara imza attı.

Daha önce hiçbir yerde duymadığınız samimi itiraflar, müzik dolu dakikalar ve keyifli bir sohbet için “Şule İle Vitrindekiler”i kaçırmayın! 

ŞULE ILE VITRINDEKILER VİDEOLARI