X
X

Şule ile Vitrindekiler 96. Bölüm Özeti

31.08.2018 Cuma 12:07 (Güncellendi: 14.01.2019 - 16:06)

Şule ile Vitrindekiler'e cumartesi, Soner Arıca, Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy konuk oluyor.

Kanal D’nin, sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı, beğeni ile izlenen programı “Şule ile Vitrindekiler”e cumartesi günü, Soner Arıca, Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy konuk oluyor.

Ekranların sevilen çifti Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, eğlenceli sohbetleriyle Şule Zeybek’in sorularını yanıtladı. Hem eğlenceli hem de aşk dolu dakikaların yaşandığı programda Ceyhun Fersoy yaptığı taklitlerle çok güldürdü.

Programın diğer konuğu Soner Arıca ise müzik kariyerine dair samimi açıklamalar yaptı. Ünlü şarkıcı 6 yıl önce kaybettiği ağabeyi, ünlü teknik direktör Erdoğan Arıca’yı anlatırken duygu dolu anlar yaşadı. Soner Arıca birkaç ay önce hastaneye kaldırılan Yeşilçamın usta aktörü Kadir İnanır hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı. Ayrıca usta oyuncunun sağlık durumu hakkında da bilgi veren Soner Arıca dayısı Kadir İnanır için; “Sağlık durumu gayet iyi, hiçbir sorun yok” diyerek Kadir İnanır hayranlarının yüreğine su serpti.

Daha önce hiçbir yerde duymadığınız samimi itiraflar, müzik dolu dakikalar ve keyifli bir sohbet için “Şule İle Vitrindekiler”i kaçırmayın!

ŞULE İLE VİTRİNDEKİLER VİDEOLARI