X
X

5.Bölüm

4 Şubat 2011

Gerçekleri öğrenmek adına İpek, Tarık ve Nejdet arasında tehlikeli bir oyuna girer. Cüneyt ise sonunda İpek’e açılmaya karar verir.
Paintball oyunu İpek’in ani bayılması ile tatsız biter. Ancak bu olay İpek’in sırrının da ortaya çıkmasına neden olur. Ailedeki herkes bu durumdan etkilenmiş görünür, özellikle de Cavidan.  Cüneyt cesaretini toplayıp İpek’e açılmaya karar verir. İstediğini yine elde edemeyen Nejdet öfkelidir. Kızgın okların hedefinde ise  İpek vardır. Görüşmeye zorla getirilen İpek bu durumu kendisi için yeni bir fırsata dönüştürür. Tarık’ın köstebeği olma karşılığında annesinin katili konusunda kesin yardım sözü alır. Ancak Nejdet ona güvenip güvenemeyeceğini test etmek ister. Tarık ve Nejdet arasındaki tehlikeli intikam oyununa gerçekleri bulma adına, artık İpek de katılmıştır. Cüneyt ile aralarındaki gerginliğe son vermek isteyen İpek, ona telefon eder. Ancak Cüneyt’in geç saatte çalan telefonunu eski karısı cevaplar. Duydukları karşısında şaşıran İpek’in aklı fena karışır. Tarık, başı polis ile dertte olan Meltem’in yeni bir skandala daha imza atmasını engellemek için mahkeme gününe kadar onu şehir dışına çıkarır. Tarık’ın, başını sürekli derde sokan Meltem’in bu son skandalından iyi bir ders alması için  planı vardır. Mahkeme kararı herkesi şaşırtır, özellikle de Meltem’i.
Cüneyt İle İpek engellere rağmen birbirlerine açılacaklar mı? Nejdet’in teklifini kabul eden İpek yoksa ikili mi oynuyor? Tarık her şeye rağmen İpek’ güvenebilecek mi? Nejdet’in İpek’in annesinin katili ile ilgili bulduğu ipucu ne? Tüm bu soruların cevabı Şüphe’nin bu akşam ki yeni bölümde yanıt buluyor!

BÖLÜMLER