X
X

Teoman sahnede, Dream TV ve Redbull.com ortak canlı yayında!

23.10.2017 Pazartesi 10:28 (Güncellendi: 23.10.2017 - 10:30)

Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden Teoman, Dream TV ve Red Bull işbirliği ile “Red Bull Canlı Sahne” konser serisinin üçüncü konuğu oluyor. Zorlu PSM Studio’dan canlı yayınla gerçekleşecek konser, 24 Ekim Salı günü saat 21:00’da başlayacak ve eş zamanlı olarak redbull.com’dan ve Dream TV’den canlı olarak izlenebilecek.

Teoman hayranları ve rock müzik severlerin ilgiyle takip edeceği konserin tekrar yayını ise Red Bull’un web sitesinden www.redbull.com/canlisahne izlenebilecek. Canlı Sahne serisinin önceki konukları MFÖ ve Selda Bağcan’ın performansları ise aynı adresten izlenebiliyor.

Teoman’dan bu konsere özel “cover” geliyor... Teoman, Red Bull Canlı Sahne konserine özel olarak daha önce hiç coverlamadığı bir şarkıyı seslendirecek. Konsere özel sürpriz bir şarkı seçecek olan sanatçının bir saatlik performansının tekrarı da 25 Aralık’a kadar www.redbull.com/canlisahne adresinden izlenebilecek.

Katılımın bilet aracılığı ile değil sadece sınırlı sayıda davetiye ile gerçekleştiği bu özel konsere, müzikseverler canlı olarak erişebilecek ve en özel görüntülerle bu canlı konseri Dream TV ve Redbull.com’dan takip edebilecek. Özel davetiye kazanmak için ise, Red Bull web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip etmek gerekiyor.

Müzikseverlerin beğenisini kazanan Dream TV’ye; D-Smart 111. kanaldan, TeleDünya 157. kanaldan, tivibu 165. kanaldan, Türksat 4A uydusundan, erişilebilir.

Siz de Dream TV, Radyo D ve radyonom.com sponsorluğunda gerçekleşen Teoman’ın bu özel canlı konserini sakın kaçırmayın!