X
X

THE SOUND OF CHANGE Canlı Yayınla CNN TÜRK ve TV2’de!

09.05.2013 Perşembe 18:08 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

175’ten fazla kanalla aynı anda, canlı yayınla TV2 ile birlikte CNN TÜRK ekranlarında.

Kadınların eğitim, sağlık ve adalet ihtiyaçlarına dikkat çekmek için GUCCI’nin desteğiyle düzenlenen THE SOUND OF CHANGE organizasyonu 1 Haziran Cumartesi günü tüm dünyada 175’ten fazla kanalla aynı anda canlı yayınla saat 20.00’de TV2 ile birlikte CNN TÜRK ekranlarında olacak.
 
Kampanya yüzü olarak Beyonce, Salma Hayek ve Gucci’nin yaratıcı yönetmeni Frida Giannini’nin seçildiği organizasyonun üç ana başlığı bulunuyor: Eğitim, Sağlık ve Adalet.
 
Kız çocukların okutulmaması, istihdam yetersizliği, doğum sırasında ölümlerin engellenmesi, kadına karşı şiddet, parlamentolardaki temsil oranının düşüklüğü, gelir paylaşımındaki adaletsizlik gibi tüm dünya kadınlarını ilgilendiren konular için bir değişim çağrısı olan THE SOUND OF CHANGE kapsamında Londra’da düzenlenecek konserlerin tüm dünyada 1 milyardan fazla kişi tarafından izlenmesi bekleniyor.
 
Salma Hayek, Colin Firth, James Franco, Evan Rachel Wood, Chris Evans, Blake Lively, Julia Roberts, Robin Wright gibi isimlerin sunucu olarak yer alacağı organizasyona Hillary Clinton gibi önemli siyasetçiler de konuşmalarıyla destek verecekler. Beyonce, Ellie Goulding, Florence and The Machine, Haim, Iggy Azalea, John Legend, Laura Pauisini, Rita Ora, Timbaland THE SOUND OF CHANGE sahnesinde performanslarıyla yer alacaklar.
 
Tanıtımı izlemek için TIKLAYIN!