X
X

Trump Alışveriş Merkezi'nden hediye yağmuru

04.04.2013 Perşembe 23:01 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Trump Alışveriş Merkezi'nden bahara hediyeli karşılama...

7-14 Nisan tarihleri arasında Trump Alışveriş Merkezi’nden alışveriş yapanlar kültür-sanata ve eğlenceye trumplıyor! Tek seferde 75 TL’lik alışverişe sinema bileti, çocuk mağazalarından yapılan 50 TL’lik alışverişe oyuncak jetonu, 100 TL’lik alışverişe ise Disney Live Gösterisi’nin bileti hediye!
 
İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’de bulunan Trump Alışveriş Merkezi, güneşin içleri ısıttığı bahar günlerini sıcacık bir hediye kampanyası ile karşılıyor. Trump Alışveriş Merkezi’nden alışveriş yapanlar, kazandıkları hediyelerle kültür sanata ve eğlenceye trumplıyor. Kampanya 07-14 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.
 
Sinema biletiniz Trump’tan...
Trump Alışveriş Merkezi mağazalarından aynı gün tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, sinema bileti kazanacak. Cinemaximum Sinemaları’nda konforlu ve keyifli bir film izlemenin keyfini çıkaracak.
 
Çocuklar için eğlence zamanı...
Özel çocuk katıyla çocuklu ailelerin öncelikli tercihi olan Trump Alışveriş Merkezi, küçük ziyaretçilerini mutlu edecek. Çocuk katındaki mağazalardan aynı gün tek seferde yapılan her 50 TL’lik alışverişe 5 adet oyuncak jetonu hediye edilecek. Çocuklar jetonları atlı karıncadan gondola istedikleri oyuncaklara binmek için kullanabilecek.
 
100 TL’lik alışverişe 33 TL’lik Disney Live bileti hediye!
Yine çocuk katındaki mağazalardan aynı gün tek seferde yapılacak her 100 TL’lik alışverişe ise dünyada ve Türkiye’de izlenme rekorları kıran ‘Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’ gösterisinin 33 TL değerindeki bileti hediye olarak verilecek.