X
X

Trump Towers Mall'da Alışveriş ve Eğlence Bir Arada

29.09.2012 Cumartesi 08:54 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Trump Towers Mall’da bu hafta sonu imza günleri, sinema ve tiyatro biletleri sanat tutkunlarını bekliyor…

Son kitabı “Meleklerin Gücü”yle ilgiyle takip edilen, NLP ve yaşam ötesiyle iletişim üzerine yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Beki İkala Erikli, 29 Eylül Cumartesi günü Trump Towers Mall’da düzenlenen söyleşi ve imza gününde sevenleriyle bir araya geliyor. Türk edebiyatının güçlü kalemlerinden, usta yazar Ayşe Kulin ise 30 Eylül Pazar günü son kitabı “Bora’nın Kitabı”nın imza gününde sevenleriyle buluşuyor.
 

 
.jpg
 
Etkinliklerin bitmediği alışveriş merkezinde 1-30 Eylül tarihleri arasında Trump Towers Mall mağazalarından 75 TL tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler Türkiye’de ilk kez Trump Towers Mall’da bulunan özel tiyatrosunda sahnelenen Disney Live! Mickey’nin Müzikali gösterisine 1 bilet kazanıyor. Alışverişlerinize eğlence katmaya devam eden Trump Towers Mall, her 40 TL tutarındaki alışverişlerinize Cinemaximum’daki vizyon filmlerinden istediğiniz bir tanesine ve istediğiniz seansa 1 bilet, 200 TL ve üzeri alışverişlerinize de 5 bilet hediye ediyor.

Belirtilen tarihler arasında alışveriş yapan ziyaretçiler Trump Towers Mall’un eğlence dolu kampanyalarından sadece bir tanesinden faydalanabilmektedir.