X
X

"Türkiye Tek Yürek" ortak yayını hangi kanallarda saat kaçta ekrana gelecek?

15.02.2023 Çarşamba 13:42 (Güncellendi: 15.02.2023 - 13:42)

Türkiye’yi yasa boğan ve tüm vatandaşlarımızda derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı bu zor günlerde “Türkiye Tek Yürek Ortak Yayını”nda bir araya geliyor. Başta Kahramanmaraş ve Hatay olmak üzere Adıyaman, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Kilis’i etkileyen depremlerin yıkıcı sonuçlarını yaşayan vatandaşlarımız için Türkiye’nin tek yürek olacağı canlı yayın hangi kanallarda ekrana gelecek? Kızılay ve AFAD’a yapılacak olan bağışların toplanacağı “Türkiye Tek Yürek Ortak Yayın” saat kaçta yayınlanacak? Nihat Hatipoğlu, Pelin Çift, Çağla Şıkel, Tümer Doğru, Nazlı Çelik, Acun Ilıcalı, Deniz Bayramoğlu ve Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde yapılacak ortak yayında sanat, iş ve spor dünyasının önde gelen isimleri ve halk, depremzedelere destek olacak. 15 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de başlayacak “Türkiye Tek Yürek” yardım kampanyasında Atv, FOX, Kanal D, Kanal 7, Show TV, Star TV, TRT 1 ve TV 8 başta olmak üzere tüm TV ve radyo kanallarında yayınlanarak moderatörler ve farklı isimlerin katılacağı gecede bağışlar toplanacak. İşte, “Türkiye Tek Yürek Ortak Yayını”nı izleyebileceğiniz TV, Radyo ve dijital kanallarımız!

Türkiye’yi yasa boğan ve tüm vatandaşlarımızda derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı bu zor günlerde “Türkiye Tek Yürek Ortak Yayını”nda bir araya geliyor.”

Başta Kahramanmaraş ve Hatay olmak üzere Adıyaman, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis’i etkileyen depremlerin yıkıcı sonuçlarını yaşayan vatandaşlarımız için Türkiye’nin tek yürek olacağı canlı yayın hangi kanallarda ekrana gelecek? Kızılay ve AFAD’a yapılacak olan bağışların toplanacağı “Türkiye Tek Yürek Ortak Yayın” saat kaçta yayınlanacak? Nihat Hatipoğlu, Pelin Çift, Çağla Şıkel, Tümer Doğru, Nazlı Çelik, Acun Ilıcalı, Deniz Bayramoğlu, Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde yapılacak ortak yayında sanat, iş ve spor dünyasının önde gelen isimleri ve halk depremzedelere destek olacak.

15 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de başlayacak “Türkiye Tek Yürek” yardım kampanyasında Atv, FOX, Kanal D, Kanal 7, Show TV, Star TV, TRT 1 ve TV 8 başta olmak üzere tüm TV ve radyo kanallarında yayınlanarak moderatörler ve farklı isimlerin katılacağı gecede bağışlar toplanacak.

Türkiye Tek Yürek Ortak Yayını'nı aşağıdaki web adreslerinden izleyebilirsiniz

Kanal D Web Sitesi