X
X

TÜRKİYE’NİN TEK SİNEMA VE EĞLENCE PROGRAMI SİNEMAPORT BU HAFTA DA DOPDOLU!

10.11.2023 Cuma 16:42 (Güncellendi: 10.11.2023 - 16:42)

Dream Türk TV ekranlarının yeni ve en çok izlenen programları arasında yer alan SinemaPort, oyuncular, senaristler, yapımcılar, film dağıtım firmaları kısaca sinemaya dair her konu ve konuyu ekranlara taşıyor.

SinemaPort’a bu hafta, Meksika Açmazı film oyuncuları Mesut Süre, Anlatan Adam ve Fazlı Polat konuk oluyor. Podcastte başlattıkları Meksika Açmazını önce sahnelere taşıyan başrol oyuncuları şimdi dünyada bir ilke imza atıp podcastten sinema perdesine gelen yolculukları sinemaport’ta Dream Türk izleyicileri ile paylaşıyor.

 

SinemaPort'un pazar günü yayınlanacak olan bölümünün konuğu ise başarılı yapımcı Funda Şen… 800 film arşivi ile Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden birine sahip olan Funda Şen, iki yıl içerisinde 800 film arşivini nasıl yaptığının başarısının sırlarını verirken yeni projelerini oyuncu Berat Efe Parlar ile birlikte anlatıyor.

Levent Cengizhan’ın sunduğu SinemaPort her Cumartesi saat 11.00 ve her Pazar saat 15:00’de, Pazartesi ve Salı günü ise saat 21:00’da izleyiciyle buluşuyor.