X
X

tv2’de yeni sezon başlıyor

03.09.2012 Pazartesi 17:50 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

tv2, bugün yeni dizilerle yeni sezona başlıyor

Popüler yabancı diziler, sinema kulübü, eğlence programları ve daha fazlası tv2'de.Bugün 19.15’te Gossip Girl’ün, 20.00’de Pretty Little Liars’ın, 22.45’te Titanic Blood & Steel’in ilk bölümlerini izleyebilirsiniz.

 
Pretty Little Liars
Bir sır kaç yalanla örtülebilir? Spencer, Aria, Hanna, Emily… Karakterlerinden nefret edecek, tarzlarına bayılacaksınız!
 
Amerikalı yazar Sara Shepard’ın aynı isimli gençlik romanından uyarlanan Pretty Little Liars, beş kişilik bir arkadaş grubunun ilginç öyküsünü konu alıyor. Grubun kraliçesi Alison, bir gece ortadan kaybolur ve hiçbir yerde bulunamaz. Diğer kızlar, o gece gerçekten ne olduğunu hiç kimseye söylemeyeceklerine yemin ederler. Bu büyük sırrın onları birbirlerine yakınlaştıracağını düşünürlerken tam tersi olur.
 
İlk bölüm: 3 Eylül Pazartesi, 20.00
 
Titanic: Blood & Steel
Tarihi felaketin hiç duymadığınız öyküsü! Bugüne kadar buzdağının, su üstündeki yüzünü gördünüz. Dev geminin batışı çok daha önce başlamıştı...
 
Titanic Blood and Steel, dünyanın tartışmasız en ünlü gemisi Titanic’in planlanma ve inşa sürecini ilk kez ekrana taşıyor. Bu kez, efsane geminin trajik batış hikayesine değil; yapılışına şahit olacaksınız.
 
İlk bölüm: 3 Eylül Pazartesi 22.45
 
Gossip Girl
Bu gençlerin ne zaman ne yapacağını kestiremezsiniz! Aşk, kıskançlık, intikam, şantaj, tutku ve bolca da dedikodu...
 
Cecily Von Ziegesar'ın aynı adlı kitabından uyarlanan, ekranda görmediğimiz  “bilge blogcu ‘Gossip Girl’ün” anlatımıyla ekrana gelen dizi, New York Manhattan’da yaşayan ayrıcalıklı gençlerin hayatları etrafında dönüyor.
 
İlk bölüm: 3 Eylül Pazartesi 19.15
 
tv2; 16:9 geniş ekranla yayın yapıyor. Yabancı dizi ve yabancı filmler hem orijinal dilinde hem de Türkçe dublajlı olarak yayınlanıyor.
 
Şifresiz, ulusal kanal olarak yayın yapan tv2; D-Smart 21. kanal, Digiturk 54. kanal, Kablo TV C12 frekansı, Teledünya 211. kanal ve Türksat 2A: 11804 V (dikey) - 24444 symbol rate - 5/6 fec.’den izlenebiliyor.
 
http://www.facebook.com/tv2tv ve https://twitter.com/tv2tv’den takip edebilirsiniz.