X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Üç Kız Kardeş 35. Bölüm Fragmanı - 2

Üç Kız Kardeş 35. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Türkan'ı zor zamanlar bekliyor! Üç Kız Kardeş’in son bölümün ardından yeni bölümün 2. tanıtımı yayınlandı! Üç Kız Kardeş 34. bölüm sonrası 17 Ocak Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Üç Kız Kardeş 17 Ocak Salı akşamı yayınlanacak olan 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Rüçhan adeta herkese savaş açar. Sevilay'dan hiç haz etmeyen ve Özer ile olan ilişkisini öğrenen Rüçhan ikilinin yanında olan herkese kin kusar. Rüçhan'ın gazabından Türkan'da nasibini alır. Sevilay'ın yanında olan Türkan, Rüçhan tarafından tehdit edilir. Somer ise Türkan'ın yanında durarak ona olan desteğini gösterir. Öte yandan Mustafa kendini Derya'ya affettirmek için elinden geleni yapar.

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ailenin ilk göz ağrısı Türkan'dır

FRAGMANLAR