X
X

Üç Kız Kardeş 31. Bölümüyle AB kategorisinde en çok izlenen dizi oldu!

21.12.2022 Çarşamba 10:54 (Güncellendi: 21.12.2022 - 10:54)

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 31’inci bölümüyle AB kategorisinde 4.96 reyting ve 12.47 izlenme payı elde ederek en çok izlenen dizi oldu.

İzleyenlere duygusal anlar yaşatan dizinin bu haftaki bölümünde; kızının polisler tarafından alınmadığını öğrenen Somer’in eve geldiğinde Türkan ile annesi arasındaki konuşmayı duyması dikkat çekti. Kızını Mine'ye teslim eden kişinin Türkan olduğuna emin olan Somer'in hesap sorması haftaya dizide çarpıcı gelişmeler yaşanacağının sinyallerini verdi. 

32. bölüm tanıtımı izleyiciyi meraklandırdı

Dizinin ardından ekrana gelen 32.bölüm tanıtımında ise; Fatih, Dönüş'le konuşmaya çalışırken Derya ve Mustafa arasında büyük gelişmeler yaşanır. Türkan, Somer'in ağır sözlerini kaldıramaz ve Somer'e tokat atar. Rüçhan, Özer'den hesap sorarken kriz geçirir. Türkan ve Somer arasındaki kriz çözülecek mi?

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de..

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI