X
X

Üç Kız Kardeş 47. Bölümüyle yine zirvede yer aldı!

26.04.2023 Çarşamba 12:08 (Güncellendi: 26.04.2023 - 12:08)

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın çok satılan romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 47’nci bölümüyle yine zirvede yer aldı. Dizinin ekrana gelen yeni bölümü Total kategoride 5.08 reyting ve yüzde 13.58 izlenme payı alarak günün en çok izlenen dizisi oldu. İzleyenlere duygusal anlar yaşatan dizinin bu haftaki bölümünde, Derya’nın gizli nikahının üç kız kardeşi karşı karşıya getirmesi ve Somer’in Mine’ye gidişiyle, Mine’nin kalbinde yepyeni umut ışıkları doğması damga vurdu. Dizinin final anında ise Türkan'ın, Mine ve Somer'in fotoğraflarını çekerek intikam planını devreye alması izleyenleri şoke etti.

Yeni bölüm tanıtımı izleyiciyi meraklandırdı…

Üç Kız Kardeş ’in merakla beklenen yeni bölümünün tanıtımı yayınlandı. Türkan ile Somer arasındaki ipler iyiden iyiye gerilir. Öte yandan Dönüş, bir şeylerden şüphelenmeye başlar. Rüçhan ise Sevilay'dan intikam almaya başlar. Diğer taraftan Mustafa ile evlenen Derya değişmek istemediğini söyler. Boşanmanın eşiğinde olan Türkan ile Somer'in ne yapacağı ise merak konusu.

Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik’in kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleriyle her salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

 

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI

Component Name: Contest - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 980349008


Varnish cache server