X
X

Üç Kız Kardeş izleyicilere duygusal anlar yaşattı!

16.11.2022 Çarşamba 14:38 (Güncellendi: 16.11.2022 - 14:38)

Kanal D’nin salı akşamları büyük beğeni ile takip edilen dizisi Üç Kız Kardeş, yayınlanan son bölümündeki duygusal sahneleriyle izleyiciyi derinden etkiledi.

Mine’nin Korman konağına dönmesinin ardından Türkan’a hazırladığı çirkin tuzağın sonunda Türkan yere yığıldı. Çaresiz anlarında önce eşi Somer’i ardından babasını ve son olarak annesini telefonla arayan Türkan’ın telefonları cevapsız kaldı. Acılar içinde yerde kaderini yaşayan Türkan’ın durumu izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Dizinin ardından yayınlanan yeni bölüm tanıtımı ise büyük merak uyandırdı. Bebeğini kaybeden Türkan zor anlar yaşıyor. Somer'in elinden ağlamaktan başka bir şey gelmiyor. Diğer taraftan tüm oklar Mine'ye dönüyor. Yaşananlarda Mine’nin parmağı olduğunu öğrenen Rüçhan’ın tepkisi ağır oluyor. Rüçhan ve Türkan, Mine'yi katil ilan ediyor! Dizinin yeni bölümde neler olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de..

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI