X
X

Üç Kız Kardeş yine çok izlenen bir bölümle ekrana geldi!

05.10.2022 Çarşamba 11:45 (Güncellendi: 05.10.2022 - 11:45)

Kanal D’nin salı akşamları ekrana gelen, yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizisi Üç Kız Kardeş, bu hafta da yine çok izlenen bir bölümle ekrana geldi.

Mine’nin yaşadığı lohusa depresyonu sonucu Kiraz bebeğe “Baban seni sevmiyor, istemiyor. Bir işe yaramadın.” demesi izleyiciyi çok şaşırttı.

Nesrin’in Türkan’a uygulanan kötü muameleye şahit olması sonucu kızını alması izleyicide büyük merak uyandırdı. Türkan’ın hamile olma ihtimali ise kardeşlerini ve Türkan’ı çok mutlu etti. Uzun bir aradan sonra Nesrin’in hafızasının geri gelmesi aileyi sevince boğdu.

Derya, telefonlarına çıkmayan Hakan’ın peşine düştü. Serdar, Dönüş ve Derya, Hakan’ı bulmak için İzmir’e gitti. Derya’nın Hakan’ın gidişiyle yaşadığı üzüntünün yanı sıra Fatih’in de babası olduğunu iddia etmesi onu derinden sarstı. Tüm bu yaşananlar karşısında Serdar, Dönüş ve Derya, gerçekler ve tatlı yalanlar arasında kaldı.

Rüçhan, Mustafa’nın varlığından rahatsız oldu ve Mustafa’nın neden Ayvalık’ta olduğunu sorgulamaya başladı. Özer ise yıllar önceki aşkı ve oğlu Mustafa’nın annesi Sevilay ile yeniden karşılaştı.

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik ve Ceylan Güleç kaleme aldığı, aile ve kardeşlik bağlarını anlatan dizi “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de…

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI