X
X

Üç Kız Kardeş’te işler karışıyor!

30.10.2023 Pazartesi 11:48 (Güncellendi: 30.10.2023 - 11:48)

Kanal D’nin başladığı günden bu yana beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş’in 31 Ekim Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünden bir ön izleme sahnesi daha yayınlandı.

Türkan, Somer ile beraberken Kartal'ın kendilerini görmesine çok üzülür. Kartal'ın yaşananları hak etmediğini söyler. Somer ise Türkan ile aynı fikirde değildir. Somer, Türkan'ın ellerinden tutarak ona Kartal'dan boşanmasını ve kendisiyle yeni bir hayata başlamasını söyler.

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

“Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Component Name: AutoContentCreater - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 886204674


Varnish cache server

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI