X
X

Üç Kız Kardeş’te Somer ve Kartal yüzleşiyor!

11.10.2023 Çarşamba 12:16 (Güncellendi: 11.10.2023 - 12:16)

Kanal D’nin başladığı ilk günden itibaren beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş’in yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Somer’in, Kartal ile Türkan'ın evlendiğini duyunca deliye dönmesi tanıtıma damga vurdu.

Somer yeni gelmedi, geri geldi!

Somer, Kartal ile Türkan'ın evlendiğini duyunca adeta deliye döner. Kartal ile kavgaya tutuşur ve Türkan'ın kendisine ait olduğunu söyler. Türkan'ı karşısında gören Rüçhan'da kendine hakim olamaz ve Türkan'a saldırır. Somer ise Türkan'ı kaçırır. Peki, Kartal ve Somer arasında kalan Türkan şimdi ne yapacak?

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de!

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI