X
X

Üç Kız Kardeş’ten duygusal tanıtım! Türkan duyduğu gerçekleri kaldıramıyor!

04.11.2022 Cuma 12:18 (Güncellendi: 04.11.2022 - 12:18)

Kanal D’nin her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş’in 25.bölüm 2.tanıtımı yayınlandı. Duygu dolu sahnelerin yer aldığı tanıtımda Kalender ailesi için işler giderek kötüleşiyor.

Dizinin yayınlanan son tanıtımında; gerçekleri öğrenen Sadık, Türkan yüzünden Nesrin'e adeta ateş püskürür. Türkan, Derya'nın söyledikleri karşısında gerçekleri kaldıramaz ve Derya'ya tokat atar. Öte yandan Mine ise Somer'i yakmak için polise yalan ifade verir.

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide İclal Aydın, Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Ayça İnci, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

“Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de…

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI