X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Türkan ve Somer tatlı atışmaları - 4

Üç Kız Kardeş dizisinde yaşadıkları aşk hikayesiyle izleyicilere keyifli anlar yaşatan Türkan ve Somer'in tatlı atışmalarını bu seride izleyebilirsiniz.

Türkan ve Somer birbirlerine olan aşkları ve nefretleriyle sonuna kadar savaşan bir ikili oldular. Türkan ve Somer, çalkantılı aşklarıyla tatlı atışmalarıyla hep gündemde oldular! İşte o atışmaların en tatlı sahnelerin yaşadığı anlar!

Üç Kız Kardeş dizisinde aşklarıyla izleyicilerin kalbine taht kuran Türkan ve Somer'in tatlı atışmalarını bu seride izleyebilirsiniz.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Somer karakterini Berker Güven oynamaktadır

FRAGMANLAR