X
X

Üç Kız Kardeş 57. Bölüm Özeti

09.10.2023 Pazartesi 10:27 (Güncellendi: 09.10.2023 - 10:27)

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Somer, Türkan’ın Kiraz’ı Mine’ye götürmesine öfkelenerek, hesap sormak için Türkan’ın evine gittiğinde ikili arasında büyük bir gerilim yaşanır. Ama her ne olursa olsun, Somer’in içinde Türkan’a dair yeni bir umut yeşerir. Kartal için ise Somer’in etraflarında oluşu evliliği için büyük bir tehdittir. Türkan’a bunu hissettirmemeye çalışsa da evliliklerinde sorunlar baş göstermeye başlar. Defne Kartal’a çok düşkündür. Türkan bu konuda da arada kalmıştır.

Serdar, ayrılmak üzere olduğu karısını, Dönüş’ün doktoru olarak karşısında görür. Dönüş’ün bunu hissetmemesi için büyük çaba sarf etse de henüz devam eden evliliği yüzünden zor anlar yaşar. Aylin’in de bu konudaki yaklaşımı Serdar’ı daha da büyük bir çıkmaza sokar. Dönüş, hastalığını babasından ailesinden gizleme konusunda da zorlanmaya başlar.

Mustafa, Kormanlar malikanesine taşınma konusunda kararsızdır. Annesini terk etmeyi istememektedir. Ancak Derya için bu bir fırsattır. Mustafa’yı da bu konuda ikna etmek için elinden geleni yapar. Bu Sevilay’la aralarında yeni bir krize neden olur.

Rüçhan da bir taraftan, Somer ve Türkan’ın yeniden bir araya gelmesi için oğlunu yüreklendirmeye devam eder. Türkan’ın hala Somer’i sevdiğini söyleyerek, Kartal üzerindeki şüphelerini yıkmak için çabalar. Ancak daha sonra Rüçhan, Türkan’ın evine gittiğinde korkunç gerçekle yüzleşir. Hemen harekete geçer. Kartal da evliliğini kurtarmak ve Türkan’ı kaybetmemek için bir karar verir.

Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile 10 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI