X
X

Üç Kız Kardeş 69. Bölüm Özeti

08.01.2024 Pazartesi 11:29 (Güncellendi: 08.01.2024 - 11:36)

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümün özeti şöyle;

Uzay’ın aşkı çaresizliğe, çaresizliği öfkeye dönüşünce; Serdar ve Dönüş’ün isteme merasimine ve Kalenderlerin evine gölge düşürür. Müjgan; oğlunun yaptıkları karşısında hem üzgün hem de Sadıklara karşı mahcup olur. Dönüş ise yaşananların sorumlusunun kendisinin olduğunu düşünür.

Adnan’ın Ayvalık’a gelişi Rüçhan’ı huzursuz ederken, Kartal cephesinde de bu ziyaret şaşkınlıkla fakat olağan karşılanır. Rüçhan abisinin geliş sebebini öğrenmek için Müjgan’dan yardım ister. Diğer taraftan Somer dayısının geliş sebebini öğrenmeye çalışır ve annesinin öldüğünü düşündüğü oğlunun izinin peşine düşer. Türkan kendince sırrı çözmüş aklındakini Somer’le paylaşırken Kartal’da Adnan’la yüzleşir. Fakat Somer’in sonrasında duyacağı gerçekler onun için büyük bir hayal kırıklığı olacaktır.

Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile 09 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI