X
X

Üç Kız Kardeş 71. Bölüm Özeti

22.01.2024 Pazartesi 10:05 (Güncellendi: 22.01.2024 - 10:06)

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümün özeti şöyle;

Rüçhan Adnan’dan duyduklarının etkisindeyken, Somer gerçeklerden annesinin haberinin olmasını istemiyordu…Belki de Kartal ve Adnan’ın yakınlığını annesine kalkan olarak kullanmayı düşünürken. Türkan’ın bütün bu olanlar içine sinmezken, gerçeği Rüçhan’ın öğrenmesi gerektiğini savunuyordu.

Adnan ise Kartal’ın artık bu sırra yaklaştığının iyice farkındadır, yalanlarıyla Kartal’ı mevzulardan uzak tutmaya çalışır. Serdar ve Dönüş cephesinde ise yeni adımlar atılırken, Uzay yine hinlikler peşinde annesini oyuna getirmeye çalışır. Türkan’ın çocuklara yaptığı sürprizle Korman ailesinin biraz daha yüzü gülmüşken tekrar talihsizlikler peşlerini bırakmayacaktır. Kartal şüphelerinin peşindeyken, Somer bildiği gerçekleri daha ne kadar saklayacak? Kartal duyduğu gerçeklerle nasıl başa çıkacaktır?

Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile 23 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

ÜÇ KIZ KARDEŞ VİDEOLARI