X
X

Ulan İstanbul 34. Bölüm yayında! Nevizadeler sonunda Ceyhun ile yüzleşiyor!

16.02.2015 Pazartesi 20:07 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Ulan İstanbul 34. Bölüm. Ceyhun’un bara yaptığı baskınla herkes şok olur. Ancak emniyetten gelen son dakika haberi işlerin daha da karıştırır. Kandemir’in ihbarı üzerine emniyette Firuz’u yakalamak için operasyon düzenlenir. Televizyon yayınından sonra, internet yayınıyla hayatına devam eden Ulan İstanbul'un, 35. bölümü de izleyicilere ücretsiz sunulacak.

Televizyon yayınından sonra, internet yayınıyla hayatına devam eden Ulan İstanbul'un, 35. bölümü de izleyicilere ücretsiz sunulacak. 

Ulan İstanbul 34. Bölüm. Ceyhun’un bara yaptığı baskınla herkes şok olur. Ancak emniyetten gelen son dakika haberi işlerin daha da karıştırır. Kandemir’in ihbarı üzerine emniyette Firuz’u yakalamak için operasyon düzenlenir. Operasyonun başında Ceyhun ve Esra vardır. Ancak Firuz’un pes etmeye niyeti yoktur. Bir yandan Ahmet Yılmaz kimliğiyle sahip olduğu bağlantılarını devreye sokar.  Bir yandan da Kandemir ve çetesine bunun hesabını sormak için harekete geçer.

Maşukayı “Sevgililer Günü” telaşı alır. Kandemir’le beraber geçirmek için planlar yapar.

Ceyhun’un tesadüfen Aysel’den duydukları Nevizadeler’le ilgili kafasının karışmasına sebep olur. Sonunda ekip yaptıkları işle ilgili, Ceyhun’la yüzleşir ve yaptıklarını bir bir itiraf ederler.

Sonuç ne olursa olsun kanun adamı Ceyhun gerekeni yapmak için harekete geçer. Ancak genç komiserin başına öyle bir olay gelir ki işler hiç beklemediği şekilde yön değiştirir.