Skip to main content
 

6.Bölüm Özeti

25.07.2014 Cuma 15:05   (Güncellendi: 08.11.2016 Salı 16:15)

Ferdi ve Derya’dan büyük hata!

6.Bölüm Özeti

Derya’nın görev icabı Ceyhun ile yakınlaşmasına tahammül edemeyen Ferdi, öyle bir çıkış yapıyor ki, bir anda bütün her şeyi riske atıyor. Ekip, Bahadır’ın aklına gelen fikirle sıkıştıkları kapandan son anda kurtulur. Ancak Meltem’in durumunun belirsizliği çeteyi huzursuz eder. 

Kandemir, kumarhane baskınından sonra daha fazla dikkat çekmemek için işlere bir süre ara verme kararı alır. Bu süre içerisinde de Meltem’in akıbetini öğrenmeye çalışırlar. Hiçbir ipucu bulamayınca da Kandemir, Derya’dan Ceyhun’u dinleyebilmek için böcek yerleştirmesini ister. Gelişiyle mahalleye damgasını vuran Maşuka’nın rahat tavırları Şehriban’ı çileden çıkarır. Talihsiz kadın her zaman ki iş ortağı Muhtar ile kafa kafaya verip, Maşuka’yu bir an önce Almanya’ya geri gönderme planı yapar.

Altın avcısı Hayati, Gıyas’a ters gidince ufaklık, babasını Nevizadeler’e ihbar eder. Ceyhun’u dinleme nöbetinde Ferdi ile Derya yapmamaları gereken bir hata yaparlar. Malatyalı’nın, Yaren’in peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Sonunda Çin Lokantası’na kadar giden Malatyalı ile Karlos arasında olay çıkar. Derya’nın görev icabı Ceyhun ile yakınlaşmasına tahammül edemeyen Ferdi, öyle bir çıkış yapar ki, bir anda bütün her şeyi riske atar.

Oyuncular

Uğur Polat

Uğur Polat

Kandemir Mercan
Şebnem Bozoklu

Şebnem Bozoklu

Yaren
Sevtap Özaltun

Sevtap Özaltun

Derya
Erkan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil

Karlos
Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım

Ferdi
Caner Özyurtlu

Caner Özyurtlu

Bahadır

Benzer İçerikler