X
X

Tüm taşlar yerinden oynadı

05.12.2013 Perşembe 11:18 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Vicdan, ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Kanal D'nin merakla beklenen, başrollerinde Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe'nin yer aldığı dizisi Vicdan, 4 Aralık Çarşamba akşamı, ilk bölümüyle ekranlardaki yerini aldı.

 
Dizinin ilk bölümünde, gelecek günlerin habercisi olan kara gecenin detayları verilirken, büyük aşkın başrolleri Yunus ve Keriman'ın da hayatlarından kesitler sunuldu.
 
Vicdan'ın genel hikayesi
Yıllar sonra mahallesine geri dönmeye karar veren Keriman; ailesinin ve mazide kalan büyük aşkı Yunus'un hayatında tüm taşları yerinden oynatır. Efsane aşıklar Keriman ve Yunus'un yeğenleri Müge ve Emre'nin de teyzesi ve dayısı gibi birbirlerine aşık olmaları da kaderin garip bir cilvesidir. Aradan geçen yıllar içinde, Yunus, giderek zenginleşmiş önemli bir işadamı olmuştur. Ortağının kızıyla nişanlanan Yunus, Keriman'in gelmesiyle eski aşkını unutamadiğini farkeder. Yunus'un hayatındaki en büyük zaafı Keriman'dır. Keriman da bu kadar yıl sonra bile hala ona ilk günkü kadar aşıktır. Ne yazık ki sadece Keriman'in bildiği aşılamaz bir engel vardır Yunus'la aralarında. Bu engel Keriman'in hem Yunus'a hem de ailesine karşı soğuk ve anlaşılmaz davranmasına sebep olur.
 
Yunus'un yeğeni Emre'nin yapacağı büyük hata, Keriman'la Yunus'un yollarını yeniden kesiştirir. Emre'nin hatası hem kendisini hem Müge'yi hem de iki tarafın ailelerini büyük bir utancın içerisine sokar. Öyle ki, bu olay Emre'nin ve Müge'nin hayatında telafi edilemeyecek yaralar açar. Yunus ve Keriman, tekrar alevlenen aşklarıyla mücadele ederken bir taraftan da gencecik yeğenleri ve ailelerinin acılarına merhem olmaya çalışırlar.
 
Bütün bu olaylar yaşanırken, Müge'nin babası yani Keriman'ın eniştesi Muhsin de büyük bir uyuşturucu kaçakçılığı operasyonunun ortasında kalır. Muhsin'in ve hatta Yunus'un da tutuklanmasına kadar gidecek olan bu olay, aslında tüm bu insanların, yaşadıkları mahallenin, hatta Yunus'un şirketinin ve hatta bütün ülkenin etkilenecegi çok daha büyük bir suç organizasyonunun küçük bir parçasıdır.
 
İşte ilk bölümden öne çıkan sahneler!
 
Emre, nasıl bir plan yapıyor?
 

 
İbrahim, neden çileden çıkıyor?
 

 
Panik anları!
 

 
Keriman, neden İstanbul'a dönüyor?
 

 
Yunus, Keriman'ı görebilecek mi?
 

 
İbrahim'e kim çarptı?
 

Component Name: AutoContentCreater - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 870363337


Varnish cache server