X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İnsanlıktan uzak kalmışsın!

Ya Çok Seversen 3. Bölümde Leyla, Yakup'un zorlamasıyla Ateş'e işe dönme isteğini söylemek ister; fakat, Ateş'in kibirli tavrı yüzünden öfkeden delirir!

Yakup, Leyla'nın işten çıkmasını yediremez ve Arcalı planını devam ettirmek için ona şantaj yapar. Leyla, istemeye istemeye Ateş'in iş yerine gider. Burada onu Umut karşılar ve odada sohbet ederler. Bu sırada onları şen kahkahalar içinde gören Ateş odaya dalar ve sert bir tepki gösterir. Leyla bu anlara dayanamaz ve hışımla odadan çıkarak minibüs durağına gelir. Ateş de peşinden arabayla gelir ve ikili arasında zıtlaşmalı tatlı bir tartışma geçer.

Ya Çok Seversen, perşembe akşamları saat 20.00'da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Leyla karakterini Hafsanur Sancaktutan oynamaktadır

FRAGMANLAR