X
X

103. Bölüm

06.07.2010 Tuesday 17:05 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Nazlı’ya ilik bulmak için Yunanistan ve Türkiye’de bağışlanan kanların incelenmesi için 2,5 milyon dolar civarında bir maliyet ortaya çıkar.

Nazlı hastaneye kaldırılıyor

Nazlı’ya ilik bulmak için Yunanistan ve Türkiye’de bağışlanan kanların incelenmesi için 2,5 milyon dolar civarında bir maliyet ortaya çıkar. Kan bankası bu masrafı karşılayamadığından incelemelere başlanamaz. Ödenek bulunana kadar beklenecektir. Nazlı ise her geçen gün vakit kaybetmektedir. Niko ve ailesi işlemlerin hemen başlaması için masrafın büyük bir kısmını karşılayacak bir bağış yaparlar.
Bu arada Nazlı kemoterapiye devam eder. Yorgun ve halsizdir. Saçları ise iyice dökülmüştür. Kahraman ve Memik, Nikolar’ın yaptığı bağış karşısında kendilerini ezik hissederler. Kahraman Gaziantep’e döner. Dükkanı ve gerekirse evi de satıp Nazlı’nın tedavisi için bağışlayacaktır.
Eftelya ve Stavro uygun verici için başvurulmayan ülkelerin ilik bankalarına başvuruda bulunurlar. Bu sırada Nazlı fenalaşıp hastaneye kaldırılır. Ziyaretine gelen sürpriz misafirlerin Nazlı’nın tedavisine katkıda bulunacak bir fikirleri vardır.
Kahramanın dükkanı satışa çıkarması yerel basının ilgisini çeker. Satışın haberini televizyonda izleyen belediye başkanı ise “Baklavacıoğlu Baklavacısı”nı sattırmak niyetinde değildir. Ökkeş’i de çağırdığı bir toplantı düzenler. Bu arada dükkana sürpriz bir alıcı çıkar.