X
X

Yatıya Misafirim Var nasıl bir yarışma olacak? Başvuruları nereden ve nasıl yapılacak?

20.11.2020 Cuma 14:27 (Güncellendi: 18.01.2021 - 09:05)

Kanal D’nin, hafta içi her gün ekrana gelecek olan ve merakla beklenen yepyeni yarışma programı Yatıya Misafirim Var tanıtımları sosyal medyada dikkat çekerken eğlenceli program hakkında detaylar belli olmaya devam ediyor. Peki Yatıya Misafirim Var nasıl bir formatta olacak? 30 Kasım 2020 Pazartesi günü ilk bölümüyle yayınlanacak olan "Yatıya Misafirim Var" program başvuruları nereden, nasıl yapılacak? Yatıya Misafirim Var programı nerede çekiliyor?

Yatıya Misafirim Var nasıl bir yarışma olacak?

Kanal D'nin merak uyandıran ve tanıtımlarıyla dikkat çeken yeni yarışma programı "Yatıya Misafirim Var"da birbirinden farklı 5 yarışmacı, birbirinden farklı 5 şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak, geceyi orada geçirecek. O şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Konuk olanlar günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

“Kim daha becerikli? Kim daha hamarat? Kim daha misafirperver?” Program, bütün Türkiye’yi, şehirleri, ilçeleri ve köyleri konukseverlikleriyle yarıştıracak. Drama tadında bir reality olan Yatıya Misafirim Var’ın yapımcılığını BBO Yapım ve Skala Yapım üstleniyor. Genel Yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu'nun yaptığı Yatıya Misafirim Var pazartesiden itibaren hafta içi her gün 16.00'da Kanal D'de!

Yatıya Misafirim Var Fragmanları yayınlandı!

Yatıya Misafirim Var Başvuru Nasıl Yapılır?

Yatıya Misafirim Var yarışma programına aşağıdaki formu tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz!

 

YATIYA MISAFIRIM VAR VİDEOLARI