Skip to main content
 

Tansel Öngel'in kendi sesinden "Gibi Gibi" şarkısı!

10.07.2015 Cuma 11:30 (Güncellendi: )

"Yaz’ın Öyküsü"nün bu Pazar yayınlanacak bölümünde Tansel Öngel kendi sesinden Barış Manço’nun sevilen şarkısı "Gibi Gibi"yi seslendirdi! Deneyimli isimlerle genç yetenekleri kadrosunda bir araya getiren "Yaz’ın Öyküsü" Pazar günü saat 20.00’da Kanal D’de .

Tansel Öngel'in kendi sesinden "Gibi Gibi" şarkısı!

Kanal Dnin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan ve Cem Görgeç’in kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı, yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” nün bu Pazar yayınlanacak bölümünde Tansel Öngel kendi sesinden Barış Manço’nun sevilen şarkısı “Gibi Gibi”yi seslendirdi.

En başından beri ailesini ısrarla reddeden Yaz’ın duyguları, Mert’in Caner’in yardımına koşmasından sonra bir nebze de olsa değişir. Bunu fırsat bilen Mert, kızı Yaz ve arkadaşlarını sahne aldığı bara davet eder.

Tansel Öngel'in kendi sesinden "Gibi Gibi"

Tansel Öngel'in kendi sesinden "Gibi Gibi" / Özel Klipler

"Yaz’ın Öyküsü"nün bu Pazar yayınlanacak bölümünde Tansel Öngel kendi sesinden Barış Manço’nun sevilen şarkısı "Gibi Gibi"yi seslendirdi.   Hemen izle

Yaz , her ne kadar babasını kabul etmese de , onu sahnede görmekten büyük bir keyif alır. Ancak, Tunç’un kardeşi Ege’nin de aynı mekan da olması ortalığı fena karıştırır.

Baba kız arasında buzlar eriyor! / Foto Galeri

Mert, Yaz ve arkadaşlarını çalıştığı bara davet ediyor! Deneyimli isimlerle genç yetenekleri kadrosunda bir araya getiren “Yaz’ın Öyküsü” Pazar günü saat 20.00’da Kanal D’de .   Tüm resimler

Deneyimli isimlerle genç yetenekleri kadrosunda bir araya getiren “Yaz’ın Öyküsü” Pazar günü saat 20.00’da Kanal D’de .

Oyuncular

Ece Çeşmioğlu

Ece Çeşmioğlu

Yaz
Çağdaş Onur Öztürk

Çağdaş Onur Öztürk

Tunç
Vildan Atasever

Vildan Atasever

Umut
Tansel Öngel

Tansel Öngel

Mert
Tuğçe Açıkgöz

Tuğçe Açıkgöz

Ekim
Tarık Ündüz

Tarık Ündüz

Ferhat
Deniz Gürzumar

Deniz Gürzumar

Caner

Benzer İçerikler