X
X

Tansel Öngel'in kendi sesinden "Gibi Gibi" şarkısı!

10.07.2015 Cuma 11:30 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

"Yaz’ın Öyküsü"nün bu Pazar yayınlanacak bölümünde Tansel Öngel kendi sesinden Barış Manço’nun sevilen şarkısı "Gibi Gibi"yi seslendirdi! Deneyimli isimlerle genç yetenekleri kadrosunda bir araya getiren "Yaz’ın Öyküsü" Pazar günü saat 20.00’da Kanal D’de .

Kanal Dnin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan ve Cem Görgeç’in kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı, yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” nün bu Pazar yayınlanacak bölümünde Tansel Öngel kendi sesinden Barış Manço’nun sevilen şarkısı “Gibi Gibi”yi seslendirdi.

En başından beri ailesini ısrarla reddeden Yaz’ın duyguları, Mert’in Caner’in yardımına koşmasından sonra bir nebze de olsa değişir. Bunu fırsat bilen Mert, kızı Yaz ve arkadaşlarını sahne aldığı bara davet eder.

Yaz , her ne kadar babasını kabul etmese de , onu sahnede görmekten büyük bir keyif alır. Ancak, Tunç’un kardeşi Ege’nin de aynı mekan da olması ortalığı fena karıştırır.

Deneyimli isimlerle genç yetenekleri kadrosunda bir araya getiren “Yaz’ın Öyküsü” Pazar günü saat 20.00’da Kanal D’de .

YAZ'IN ÖYKÜSÜ VİDEOLARI