Skip to main content
 

Yaz'ın Öyküsü içinizi ısıtacak!

25.05.2015 Pazartesi 13:02 (Güncellendi: )

Vildan Atasever, Tansel Öngel ve Çağdaş Onur Öztürk "Yaz'ın Öyküsü"nde buluştu!

Yaz'ın Öyküsü içinizi ısıtacak!

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur, Gamze Arslan’ın kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı, yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” 5 Temmuz Pazarakşamı saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve tek hayali özgürlüğüne kavuşmak olan Yaz’ın hikayesinin konu alındığı dizinin çekimleri İstanbul’da başladı. Yaz’ın annesi Umut karakterini Vildan Atasever, babası Mert’i Tansel Öngel, Yaz’ı ise Ece Çeşmioğlu canlandırırken; Çağdaş Onur Öztürk ise, Umut’a aşık televizyon yapımcısı Tunç karakteri olarak karşımıza çıkıyor.

Yaz'ın Öyküsü 1. Bölüm Fragmanı

Yaz'ın Öyküsü 1. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Yaz, 18 senedir hiç görmediği annesi Umut ve babası Mert’le tanışır. Yaz'ın Öyküsü Pazar günü saat 20:00'de Kanal D'de başlıyor!   Hemen izle

Dizinin Genel Konusu:

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük isteği özgürleşip kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayalleri, isteğinin çok dışında gerçekleşir.  İşlerin karmakarışık olduğu bir dönemde Yaz, 18 senedir hiç görmediği annesi Umut  ve babası Mert’le  tanışır. Umut ve Mert de tıpkı Yaz gibi, senelerdir birbirlerinden habersiz yaşamışlardır. Başta anne ve babasını kabullenmekte zorlanan Yaz, zaman geçtikçe onlarla aile olabilmek için elinden gelen yapacaktır.

Yaz'ın Öyküsü yaza damgasını vuracak! / Foto Galeri

Vildan Atasever, Tansel Öngel ve Çağdaş Onur Öztürk "Yaz'ın Öyküsü"nde buluştu! “Yaz’ın Öyküsü” 6 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20:00'de Kanal D’de başlıyor.   Tüm resimlerDeneyimli isimlerle genç yetenekleri kadrosunda bir araya getiren “Yaz’ın Öyküsü” 5 Temmuz Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D’de başlıyor.

Oyuncular

Ece Çeşmioğlu

Ece Çeşmioğlu

Yaz
Çağdaş Onur Öztürk

Çağdaş Onur Öztürk

Tunç
Vildan Atasever

Vildan Atasever

Umut
Tansel Öngel

Tansel Öngel

Mert
Tuğçe Açıkgöz

Tuğçe Açıkgöz

Ekim
Tarık Ündüz

Tarık Ündüz

Ferhat
Deniz Gürzumar

Deniz Gürzumar

Caner

Benzer İçerikler