X
X

Yeni Hayat 1. Bölüm Özeti

01.09.2020 Salı 14:47 (Güncellendi: 03.09.2020 - 09:16)

Adem, zengin ve saygın bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumak için işe başlar. Yeni Hayat 1. Bölüm 3 Eylül Perşembe akşamı Kanal D'de başlıyor!

Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber mutlu bir hayat sürmektedir. Tek problem Adem’in uzun süredir işsiz olmasıdır. Yakın arkadaşı Bekir’in bulduğu iş ile aileye yeni bir hayatın kapıları aralanır. Adem'in tek yapması gereken, zengin ve saygın bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir.

Nevin ise, nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem'in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar. Ancak, Timur’un karanlık dünyası ve Yasemin’in sakladığı sırlarla dolu bu dünyada hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Adem bir yanda ailesi, diğer yanda korumakla yükümlü olduğu bu farklı kadın arasında hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya kalacaktır.

------------------------------------

Yeni Hayat Episode 1 Summary

Adem is hired to guard Yasemin, whose husband, Timur, is a wealthy and respectable businessman. Yeni Hayat premieres on September 3, Thursday on Kanal D!

Captain Adem leaves special operations and has a happy life with his wife and daughter. The only problem is that Adem is unemployed for a long time. The family starts a new chapter in their life with the job that Bekir, Adem’s close friend, has found for him. Adem is supposed to guard Yasemin, who is the wife of a wealthy and respectable businessman, Timur. This job seems like a piece of cake for Adem compared to the formidable operations he has gone through in his former profession.

Nevin is content that they will finally relieve financially. Adem accepts the job offer, and they step into a world that he and his family are not familiar with. Nothing is as it seems in a life that is full of Timur’s shady business and Yasemin’s secrets. Adem will face the biggest challenge in his life torn between his family and the mysterious woman, whom he is responsible for her safety.

YENI HAYAT VİDEOLARI