X
X

Yeni Hayat 2. Bölüm Özeti

09.09.2020 Çarşamba 13:52 (Güncellendi: 09.09.2020 - 17:53)

Yasemin’in kaçış planındaki en büyük engel Adem olmaya başlar. Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe akşamı Kanal D'de!

Adem, adım adım Yasemin’in Timur’dan kurtulmak için yaptığı kaçırılma planını çözmeye yaklaşmaktadır. Bu da Yasemin’in hatalar yapmasına ve yanlış kararlar almasına neden olmaktadır. Timur’un baskıcı tavrı da bunların üzerine eklenince Yasemin kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmeye başlar.

Diğer taraftan Nevin de Adem ve yeni işi ile ilgili sorular sormaya başlamıştır. Maddi olarak rahat edeceklerini düşünürken bu yeni iş onun kocasını kıskanacağı bir hal almaya başlamıştır.  Zaman ilerledikçe Yasemin’in kaçış planındaki en büyük engel Adem olmaya başlar. Kunduzi de bu engeli ortadan kaldırmak için Adem’e kızı Ece ile bir mesaj yollar. Her şeyin sonunda Yasemin’in yapacağı hamle Adem ve onu yeni bir yola savuracaktır.

-------------------------------------------------

Yeni Hayat Episode 2 Summary

Adem becomes the biggest obstacle to Yasemin’s escape plan. Yeni Hayat returns on Thursday on Kanal D!

Adem is about to figure out the plan that Yasemin makes to flee from Timur. This causes Yasemin to make mistakes and wrong decisions. When Timur’s oppressive attitude comes on top of these, Yasemin feels completely trapped.

On the other hand, Nevin starts to ask questions about Adem’s new job. At first, she thought that the new job will provide a better life to them, but it evolves into something that makes her jealous. As time goes by, Adem becomes the biggest obstacle to Yasemin’s escape plan. Kunduzi sends a message to Adem using his daughter to get rid of this obstacle. Finally, Yasemin makes such a move that throws herself and Adem on a new path.

YENİ HAYAT VİDEOLARI