X
X

Yeni Hayat 3. Bölüm Özeti

15.09.2020 Salı 12:56 (Güncellendi: 17.09.2020 - 10:51)

Yasemin büyük bir tehlikeye doğru yürüyor. Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe akşamı Kanal D'de!

Yasemin’in Adem’i öpmesi ikisi arasındaki dengelerin değişmesine sebep olur. Adem mesleki içgüdülerine güvenerek bunun altında başka bir şey olduğunu düşünmekte ve bunu ortaya çıkartmanın yollarını aramaktadır. Yasemin ise yaptığı bu yanlışın üstünü yeni yanlışlarla kapatmaya çalışmaktadır. İkisi arasındaki gerilim günden güne artmaya başlar.

Bu sırada Timur’un ortakları, Timur’un bir bordo bereliyi karısını koruması için işe almasının rahatsızlığını duymaktadır. Timur ortağı ile bu mevzu sebebiyle karşı karşıya gelecektir. Diğer taraftan Yasemin kaçış planını bir an önce hayata geçirmek için yeni yollar aramaktadır. Timur’un sakladıkları ona aradığı bu fırsatı verecektir. Ancak Yasemin büyük bir tehlikeye doğru yürüdüğünün henüz farkında değildir. Tüm bunlar olurken Adem’e gelen yeni bir teklif her şeyi daha da karışık bir hale getirecektir.

-------------------------------------------------

Yeni Hayat Episode 3 Summary

Yasemin walks towards a great danger. Yeni Hayat returns on Thursday on Kanal D!


Yasemin’s kiss upsets the balances between Yasemin and Adem. Adem intuitively thinks that there is something shady behind this kiss and looks for a way to discover it. Yasemin tries to cover up her mistake with new mistakes. Tension between the two increases day by day.

Meanwhile, Timur’s partners are uncomfortable with the fact that Timur hired an old soldier to protect his wife. Timur and his partners turn against each other because of this issue. As for Yasemin, she searches for new ways to put her escape plan into action as soon as possible. What Timur hides from her will give this chance to her. However, Yasemin is not aware that she walks towards a great danger. In the meantime, a new offer to Adem will make everything more complicated.

YENI HAYAT VİDEOLARI