X
X

Yeni Hayat 4. Bölüm Özeti

23.09.2020 Çarşamba 11:00 (Güncellendi: 28.09.2020 - 14:17)

Adem ve Yasemin telefonlarına gelen bir fotoğrafla şok olurlar. Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe akşamı Kanal D'de!

Yasemin’in kaçırılmış olması herkesi harekete geçirir. Timur ne olursa olsun karısını kurtaracaktır. Gereken yardımı ve desteği Adem’den talep eder. Adem kaçırılmadaki tüm şüphelerine rağmen bu durumu Timur’un güvenini kazanıp, yerini sağlamlaştırmak ve sonrasında da onun karanlık işlerini çözebileceği bir fırsat olarak görür. Tüm bunlar yaşanırken Yasemin ona hazırlanan kötü sondan habersiz yeni hayatına bir adım daha yaklaştığını düşünmektedir.

Yasemin ölümle yüzleştiğinde kurtarıcısı bir kez daha Adem olur. Ancak kurşunların hedefinden kurtulamaz. Yasemin bu olayla ilk kez kalbini Adem’e açar ve Adem Timur’un gerçek yüzüyle tanışır. Peki şimdi ne olacaktır? Adem Yasemin’i korumak zorundadır üstelik de kocasından. Tüm bu kaosun ortasında, Adem ve Yasemin telefonlarına gelen bir fotoğrafla şok olurlar. Üstelik aynı mesaj başka birine daha gitmiştir.

---------------------------------

Yeni Hayat Episode 4 Summary

Adem and Yasemin are shocked by a picture that was sent to their phones. Yeni Hayat returns on Thursday on Kanal D!

Everybody takes action after Yasemin gets kidnapped. Timur is determined to save his wife at all costs. He wants Adem to help and support him. Even if Adem is suspicious about the incident, he thinks it is an opportunity to win Timur’s trust and sneak into his shady business afterwards. Unaware of the terrible ending that was planned for her, Yasemin assumes that she is getting closer to her new life.

When Yasemin is on the brink of death, Adem comes to her rescue again. However, he cannot escape from the bullets. After this, Yasemin pours her heart to Adem for the first time, and Adem sees Timur’s true colours. What will happen next? Adem now must protect Yasemin from his husband. In the middle of the chaos, Adem and Yasemin are shocked by a picture that was sent to their phones. Moreover, the same picture was sent to someone else, too.

YENİ HAYAT VİDEOLARI