X
X

Yeni Hayat 5. Bölüm Özeti

29.09.2020 Salı 11:24 (Güncellendi: 07.10.2020 - 15:23)

Adem ve Yasemin kendilerini daha önceden ayarlanmış bir konferans sebebiyle başka bir şehirde bulurlar. Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe akşamı Kanal D'de!

Yasemin ve Adem’in telefonlarına gönderilen şantaj mesajı onlar için tehlikeli bir hale dönüşmeye başlar. Adem, Timur ile birlikte Yasemin’i kaçıranların peşine düşerken Yasemin ise evde şantaj mesajını kimin gönderdiğini  araştırmaktadır. Bu konuda ona en büyük yardımı Fatma vermektedir. Diğer tarafta Nevin içine çekildiği bilinmezliği aşmanın yollarını aramaktadır.

Tüm bunlar olurken Adem ve Yasemin kendilerini daha önceden ayarlanmış bir konferans sebebiyle başka bir şehirde bulurlar. Bu durum aynı zamanda Adem’in Yasemin’in birbirlerini daha iyi tanımasına da imkan oluşturacaktır. Herkesi bekleyen sürpriz ise hiç ummadıkları anda ortaya çıkacaktır.

Yeni Hayat Episode 5 Summary

Adem and Yasemin travel to another city for a conference. Yeni Hayat returns on Thursday on Kanal D!

The message which is sent to Yasemin and Adem to blackmail them, becomes more and more dangerous for both. While Adem goes after Yasemin’s kidnappers with Timur, Yasemin tries to figure out who sent the message. The biggest help comes from Fatma on this issue. On the other hand, Nevin looks for a way to save herself from the vagueness which she was dragged into.

Meanwhile, Adem and Yasemin go out of the city for a conference. The fact that the conference is in another city will allow them to get to know each other better. When they least expect it, a surprise will come up.

Yeni Hayat 5. Bölüm Fragmanları:

YENI HAYAT VİDEOLARI