X
X

Yeni Hayat 6. Bölüm Özeti

07.10.2020 Çarşamba 10:33 (Güncellendi: 08.10.2020 - 15:04)

Adem bir kez daha Yasemin'i koruyabilecek midir? Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Yasemin'in yaşadığı şiddetten kaçıp yeni bir hayata ulaşma çabası bir trajediyle sonuçlanmıştır. Timur giderek daha tehlikeli bir insan haline mi gelmektedir? Yasemin'in kafasındaki kuşkular, bir yandan vicdanı onu Adem'le başka bir planın içine savurur. Adem ona yardım edecektir. Eğer dediklerini yaparsa Yasemin özgürlüğüne Timur da hak ettiği cezayı çekmek için adalete teslim edilecektir.

Ancak ikisinin sık sık yan yana gelmesi Nevin'in de dikkatini çekmektedir. İçine düştüğü şüphe Nevin'e belki de hayatının bir diğer hatasını yaptıracaktır. Üstelik Adem'den saklaması gereken sır her geçen gün daha fazla hayatını alt üst ederken. Tüm bunlar olurken Yasemin bambaşka bir olayla sarsılır. Polislerin bulduğu ipucu Yasemin'i daha da tehlikeli bir noktaya getirmiştir. Adem bir kez daha onu koruyabilecek midir?

Yeni Hayat Episode 6 Summary

Will Adem manage to protect Yasemin once more? Yeni Hayat returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

Yasemin’s efforts to start a new chapter in her life turns into a tragedy. Does Timur become more and more threatening towards her? Filled with remorse and doubts, Yasemin decides to join forces with Adem, who wants to help her. If she does what he tells her to do, Yasemin will get her freedom back and Timur will get the punishment he deserves.

However, the fact that Adem and Yasemin come together frequently does not escape Nevin’s notice. Her suspicions might cause her to make one of the biggest mistakes in her life. Moreover, the secret she hides from Adem makes her life more complicated day by day. Meanwhile, Yasemin is devastated by a whole new incident. The clue that the police found puts Yasemin in a risky position. Will Adem manage to protect Yasemin once more?

Yeni Hayat Episode 6 Trailers / Yeni Hayat 6. Bölüm Fragmanları:

Yeni Hayat 6. Bölüm Fragmanları:

YENI HAYAT VİDEOLARI