X
X

Yeni Hayat 7. Bölüm Özeti

13.10.2020 Salı 15:53 (Güncellendi: 15.10.2020 - 15:32)

Yeni ortak Yasemin’e Adem’den uzak durmasını söyler. Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Timur’a karşı güçlerini birleştirirken ilişkilerini de farklı bir boyuta taşıyan Adem ile Yasemin, yeni planlar yapmak istemektedir. Bu sırada Timur’un yeni ortağı belli olmuştur. Yasemin Timur’la birlikte katıldığı yemekte yeni ortağın kim olduğunu görünce yapılan tüm planlar da suya düşer.

Yeni ortak Yasemin’e Adem’den uzak durmasını söyler. Adem de bu durumdan rahatsız olmuştur. İşin arkasında kimlerin olduğunu araştırmak için Rasim’le stratejilerini değiştirmeye karar verirler. Bu sırada Nevin, Ferda konusunda artık iyice köşeye sıkışmıştır. Kendi başına karanlık bir plan yapar. Bu planla istemediği bir şey yapmak zorunda kalacak ve her şey daha da kötüleşecektir. Timur Bekir’le Abdullah’ın ölümünden zarar görmemek için yeni hamleler yaparken, çember Adem ve Yasemin için daralmaktadır.

Yeni Hayat Episode 7 Summary

The new partner tells Yasemin to stay away from Adem. Yeni Hayat returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

Adem and Yasemin, who take their relationship to the next level by joining forces against Timur, want to make new plans. Meanwhile, Timur finds a new partner. When Yasemin attends a dinner and sees who the new partner is, all their plans fail.

The new partner tells Yasemin to stay away from Adem. Adem is also uncomfortable with the situation. Adem and Rasim decide to change their strategy to find out who is behind this. In the meantime, Nevin feels totally cornered about Ferda. She plans to do something shady. Because of this plan, she will do something she loathes, which makes everything worse. As Timur and Bekir take action to get away with Abdullah’s death, Adem and Yasemin do not have much time to act.

Yeni Hayat Episode 7 Trailers / Yeni Hayat 7. Bölüm Fragmanları:

YENI HAYAT VİDEOLARI