Skip to main content
 

Kanal D'nin yeni tanıtımına büyük ilgi !

26.08.2014 Salı 11:30 (Güncellendi: )

Kanal D'nin yeni yayın dönemi tanıtım filmi dün akşam yayınlandı ve büyük ilgi gördü!

Kanal D'nin yeni tanıtımına büyük ilgi !

Kanal D yeni yayın dönemi tanıtım filmi linki:

Kanal D, her yıl büyük bir merakla beklenen yeni yayın dönemi tanıtım filmini dün akşam (25 Ağustos) yayınladı. Film, yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada büyük ilgi ile karşılandı ve binlerce beğeni yorumu aldı. Kanal D’nin 2014-2015 yeni sezon tanıtım filmi, Türkiye’nin dört bir yanındaki izleyicilerle, ekran yüzlerini buluşturan bir klip tadında çekildi. Bir klasik haline gelen Day – O şarkısının sözleri, yeni sezon tanıtım filmine uygun şekilde uyarlandı ve 76 ekran yüzüyle izleyiciler arasında tatlı bir atışma mizanseni gerçekleştirildi. 
Filmin finali ise özellikle ilgi çekti. Zira finalde, Kanal D’nin ekran yüzleri, Beyazıt Öztürk'ün kamerasına, son dönemde tüm dünyada bir akım haline gelen selfie pozu verdi. Bu poz belki de, şimdiye kadar ünlülerle yapılmış en kalabalık selfie olarak kayıtlara geçti. 
Çekimlerde 110 kişi görev aldı.
Kreatif fikri TBWA reklam ajansına ait olan, D Prodüksiyon'un yapımcılığını gerçekleştirdiği filmin setinde, 110 kişilik bir ekip görev aldı. Filmin yönetmenliğini ise, birçok başarılı reklam filminde ve klipte imzası bulunan ünlü yönetmen Murad Küçük yaptı. Deniz Marşan ve Başak Dizer'in stylinglerini yaptıkları tanıtım filminin sahne çekimleri de Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti ve 5 günde tamamlandı. Halk sahneleri için, Güneydoğu Anadolu, Karadeniz, İç Anadolu, Ege ve İstanbul’da 6 gün boyunca çekimler yapıldı.

Kanal D’nin dün gece sosyal medyaya da damgasını vuran yeni yayın dönemi tanıtım filmiyle ilgili yapılan yorumlardan bazıları ise şöyle;
Şahin Ergül @sah_erg#kanalddeyenisezon u merakla bekliyoruz @KurtlarVadisi_
selin karakuş @_selin_karakus_Harika bir sezon bizi bekliyor.. Hazırlanın millet :) #kanalddeyenisezon
Fene®©i. @MeeldaF#kanalddeyenisezon kalp krizi gecirticek  hüzün heyecan ve bir sürü duygu karisimii !! Sabirsizlaniyoruzzz  @KanalD
Pelin T. @PelinTurkerr#kanalddeyenisezon kesinlikle süperr olacak :))
GeZeN_TiLkİ @derivative_8480#kanalddeyenisezon gümbür gümbür ses getirecek;  coşturacak , güldürecek, neşelere neşe katacak, kesinlikle kaçmaz.
Democan @DemocanistGamze#kanalddeyenisezon Benim Adım Gültepeli, Küçük Ağalı.. Harika bir sezon 
gece kuşu @haberkacmaz#kanalddeyenisezon Yeni Sezon tanıtım filmi @KanalD muhteşem olmuş.
Ranini @raninimanin#KanalDYeniSezonTanıtımı cin fikirli olmuş. Tatlı, eski günlerdeki gibi.. Kalbimiz bu sezon @KanalD 'de!
Vikinggillerden @selin_akarca#kanalddeyenisezon harika olmuş ya bu nefes kesici tanıtım süper başka kanal izlemicez gibi görünüyo @KanalD

Siyah İnci @BLackpearL42Tanitima bakılırsa #kanalddeyenisezon ortalığı silip süpürür..#kanalddeyenisezon Benim Adım Gültepe var ordada Ekin Koç var yani Kanal D bu sezon süper !
raninitv ‏@raninitv Ayaktaysan otur, çünkü #KanalDdeyeniSezon çekiminden şimdi de #KüçükAğa geliyor! 
Esra Pigeon ‏@esra_dove #kanalddeyenisezon keremim çok tatlıydı özlemiştik görmeyeli... şeref meselesi merakla beklenir... @KeremBursin
Oğuzhan Acımaz @oguzhanacimaz#kanalddeyenisezon vadiyi bekliyoruz, eski teknik ekibin toplanması dahi bana geçen sezondan daha iyi bir şey çıkacağını gösteriyor.
Sence Hangisi?

{{question.Title}}