X
X

Yepyeni Milli Piyango Heyecanı

02.08.2020 Pazar 07:00 (Güncellendi: 03.08.2020 - 13:35)

Milli Piyango, Sayısal Loto ve Kazı Kazan oyunlarında yenilikler ve oyunların yenilenen yüzü ile kazanma heyecanı devam ediyor. Şans Oyunları yeni hali ile nasıl oynanabilir, Milli Piyango, Sayısal Loto , Süper Loto ve Kazı Kazan’ın yeni özellikleri ne, internetten online, mobil uygulama üzerinden, bayi ve gezici bayilerde oynanmaya devam edecek mi, QR kod sorgulaması nasıl yapılır, kendi Milli Piyango biletini nasıl oluşturabilirsin, Çılgın Sayısal Loto ne demek, nasıl oynanır, Süper Loto kuponu nasıl oluşturulur, Kazı Kazan internet üzerinden online tüm oyunları neler ve nasıl oynanır, ikramiye nasıl alınır, şans oyunlarını online oynamak için nasıl para yatırılır, Milli Piyango canlı çekiliş nereden izlenir, Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto haftanın kaç günü çekiliş ve hangi günler yapılıyor, millipiyangoonline.com üzerinden nasıl şans oyunu oynayabilirim sorularının cevapları bu haberde!

Yıllardır milyonlara şans dağıtan Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Loto ve Kazı Kazan oyunları yenilenen yüzleriyle artık millipiyangoonline.com’da ve bayilerde.

Milli Piyango yenilenen yüzü ile hem kazanma şansını hem de ikramiyeleri artırırken oyunlarda gerçekleştirdiği yenilikler ile de oyunculara eşsiz bir deneyim sunuyor. Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Loto ve Kazı Kazan oyunları online olarak hem millipiyangoonline.com’dan hem de Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından yepyeni özellikleriyle oynanabilecek. Ayrıca geçmişte olduğu gibi hem bayilerden hem de gezici bayilerde yer alacak.

Kullanıcılar Milli Piyango’nun yeni internet sitesinden ve mobil uygulamasından diledikleri zaman online oyun oynayabilecek, QR kodla sorgulama yapabilecek, 7-24 para çekip gönderebilecek, tüm sonuçlara tek bir yerden ulaşabilecek. Ayrıca favori rakamları ile Milli Piyango biletini oluşturup satın alabilecek, yeni adı ile Çılgın Sayısal Loto’da kuponunu oluşturup artan ikramiye için şansını deneyecek, Süper Loto’da artan kazanma şansı ile kuponunu oluşturacak ve 15 farklı Kazı Kazan oyununu online oynayabilecek.

Yeni dönemde hem oyun çeşitliliği artıyor hem de ikramiye dağıtım oranı katlanıyor

Oyunseverleri bekleyen değişikliklerin en önemlilerinden biri de, katlanan ikramiye dağıtım oranları. 2019 yılında %47.5 olan ikramiye dağıtım oranı, yeni dönemle birlikte 2020’de %59'a yükseliyor. Milli Piyango önümüzdeki dönemde mevcut oyunlarını geliştirmenin yanında yepyeni ve farklı ürünlerle Türkiye’ye şans getirmeyi planlıyor.

Artan İkramiyeler Artık Çok Çılgın

Yeni dönemde Milli Piyango’nun tüm oyunlarında ikramiye oranları arttı kazanma şansı katlandı.

Yenilen heyecanı ve adıyla Çılgın Sayısal Loto ikramiye tutarlarında çok çılgın. 3 Ağustos Pazartesi yapılacak olan çekilişte büyük ikramiye 50 milyon TL.

Süper Loto’da da ikramiyeler coşuyor! 2 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye 25 Milyon TL.

Ayrıca Sayısal Loto ve Süper Loto oyunlarında 6-5-4-3 bilene ek olarak 2 numarayı doğru bilenler de kazanıyor!

Milli Piyango TV YouTube kanalından Websitesinden Canlı Çekiliş

Gerçekleştirilen bir diğer yenilik ise son teknoloji kullanılarak noter eşliğinde yapılacak olan çekilişler, canlı olarak hem millipiyangoonline.com hem de YouTube kanalı Milli Piyango TV’de yayınlanacak.

Haftanın 3 Günü Çekiliş

Yenilenen oyun deneyimleriyle Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto artık haftanın 3 günü çekilecek. Çılgın Sayısal Loto her Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi çekilecek Süper Loto ise her Salı, Perşembe ve Pazar günü oyun severleriyle buluşacak. Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiyenin 250 Milyon TL’ye kadar çıkması bekleniyor. Türkiye’nin şansı Milli Piyango ise geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de her zamanki çekiliş günlerinde çekilecek.

Kazı Kazan Oyunları Türkiye’de İlk Defa İnternette!

Yeni Kazı Kazan Oyunları 15 farklı oyun ile online olarak millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasında oyun severlerle buluşuyor! Kullanıcılar online olarak anında oynayıp anından kazanırken, toplamda 1.2 Milyon TL ortalama büyük ikramiye kazanma şansını yakalayabilecekler.

Her ay aralarına 2-3 yeni oyun katılacak olan yeni online Kazı Kazan oyunu ile Türkiye’de bir ilk yaşanacak, herkesin oyun zevkine uygun oyun bulmak mümkün olacak.

2 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları için TIKLAYIN!

https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/cekilis-sonuclari.1.2020