X
X

Zalim İstanbul 14. Bölüm Özeti

05.10.2019 Cumartesi 11:48 (Güncellendi: 07.10.2019 - 11:40)

Seher, kasada bulduğu görüntüleri izlerken yıkılır. Agahın odaya girişi ise Ceren için sonun başlangıcı olur. Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

Cenk ve Cemre’nin partiye bomba gibi düşen evlilikleri köşkün altını üstüne getirir. Şeniz oğlunun hamlesi ile kriz geçirirken, Seher Cemre’nin parmağından yüzüğü çıkarttırmak için uğraşır. Cemre ise Nedime ulaşabilmek uğruna girdiği bu yoldan dönmemeye kararlıdır. Agah oğlunun sürprizini öğrendiğinde ise artık Cenk ve Cemre için köşkün kapıları kapanmıştır.

Agah oğlunu ret etme noktasına gelirken Şeniz, Seher’e ve kızlarına oğlunu yem etmemeye kararlıdır. Şeniz oğlu için Agahı bile karşısına almayı göze alır ancak Cenk için geri dönüş yoktur. Cenk, Agah tarafından soyadının tanıdığı tüm imtiyazlardan men edilirken Cemre asıl hedefe kitlenmiştir.

Seher’in yüreği bir yanda Cemre için ezilirken diğer yanda şahit olduğu Şeniz ve Ceren yakınlığı ona tekrar kasada bulduğu görüntüleri hatırlatır.

Nedim ise aldığı evlilik haberi ile kriz geçirirken, kendini bekleyen sürprize hazırlıksız yakalanır.

Seher, kasada bulduğu görüntüleri izlerken yıkılır. Agahın odaya girişi ise Ceren için sonun başlangıcı olur.

----------------------

Zalim İstanbul 14th Episode Summary

Having watched the footage she has found, Seher is devastated. When Agah comes in, it’s the beginning of the end for Ceren! Zalim İstanbul is on Kanal D with its new episode on Monday at 20.00!

Cenk and Cemre’s surprising marriage affects every single one in the mansion terribly. While Seniz is having a meltdown because of her son’s marriage, Seher tries her best to convince her daughter to take the wedding ring off. However, Cemre is utterly resolute in her decision to reach out to Nedim. After Agah learns about Cenk’s unpleasant surprise, he banishes Cenk and Cemre from the mansion.

This situation drives Agah to the brink of disinheriting his son while Seniz fights Seher and her daughters for her son. Seniz even risks standing up to Agah for the sake of her son yet Cenk doesn’t take a step back. He is barred from every privilege that comes with his surname. As for Cemre, she stays focused on her own target.

Seher who is very sorry for Cemre, recalls the footage that she has found in the safe when she sees Seniz and Ceren together.

Nedim goes through a severe crisis and he is caught off guard by a surprise that is waiting for him.

Seher is devastated by the footage she has watched. When Agah comes in, it’s the beginning of the end for Ceren.

ZALİM İSTANBUL VİDEOLARI