X
X

Zalim İstanbul 25. Bölüm Özeti

28.12.2019 Cumartesi 15:55 (Güncellendi: 30.12.2019 - 16:55)

Agah’ın kamera kayıtlarını izlemesi evdeki tüm dengeleri değiştiriyor! Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

Nedim için endişelenen ev halkı karşılarındaki manzara ile şaşkına döner. Şeniz Nedim için kurduğu tuzağa yakalanacaktır.

Cemre artık bu oyunu sürdüremeyecek kadar yıpranmıştır. Cenk’in gönüllü olarak kullanılmayı kabul etmesine de aldırış etmeden bu evliliği bitirmek üzere harekete geçer.

Ancak Agah bir adım öndedir ve kamera kaydını izlemiştir. Nedim’in de kaydı izlediğini ve sustuğunu öğrenmesi ise Cemre için artık son damla olur.

Ceren’in kendine yapılanların hesabını sormak için tek şansı artık Nedim’dir. Nedim Ceren’in uzattığı ele şüphe ile yaklaşır.

Agah öğrendiklerinin şokunu atlatamadan köşkü alt üst edecek sırra doğru ilerliyordur.

 

-------------------------------------------------------

Zalim Istanbul Episode 25 Summary

The residents in the mansion who worry about Nedim are startled by what they have seen. Seniz wants to scheme against Nedim but she is trapped by it in the end.

Cemre is exhausted by all that is happening and she cannot keep going anymore. Regardless of how much Cenk wants to stay married, she is determined to end this marriage.

Agah is one step ahead of them as he has watched the footage. It is the last straw for Cemre to see Nedim has also watched the footage and he still keeps his cool.

To get back at the people who have hurt her, Ceren’s last chance is Nedim. However, Nedim hesitates to believe her.

Agah gets closer to the secret that is going to turn the mansion upside down even before getting over the things he has just learned.

 

 

ZALİM İSTANBUL VİDEOLARI