X
X

Zalim İstanbul 29. Bölüm Özeti

31.01.2020 Cuma 11:51 (Güncellendi: 31.01.2020 - 12:21)

Nedim, intikama giden yolda çok daha sağlam ve emin adımlarla ilerlemeye devam eder.

Nedim, kasten yaralama suçuyla yargılandığı mahkemeden Şeniz’in ifadesi ile ceza almadan kurtulur. Nedim mahkemeden çıkar çıkmaz intikama giden yolda çok daha sağlam ve emin adımlarla ilerlemeye devam eder. Cemre, Cenk ve Nedim’in kardeş olduğunu eline geçen DNA raporu ile öğrenir. Nedim’in intikam yolunda gözünü karartması ve tüm aileye savaş açması, Cenk’i çileden çıkarır.

Cemre iki kardeş arasındaki giderek dozu artan düşmanlığı gördükçe bir karar alacaktır. Bu arada Şeniz, sinsi planlarına bir yenisini daha eklemek üzeredir.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle pazartesi günü saat 20.00'de Kanal D'de!

---------------------------

Zalim Istanbul Episode 29 Summary

Nedim takes firm steps towards revenge.

Nedim is set free of the unlawful wounding charge against Seniz. As soon as he gets out of the trial, Nedim goes on taking firm steps towards revenge. Cemre finds out Cenk and Nedim are brothers from a DNA test she comes across. Nedim’s being hell bent on revenge and declaring war on the whole family drive Cenk out of his mind.

Cemre sees the growing hostility between the brothers and she makes a decision. Meanwhile, Seniz is about to contrive another sneaky scheme.

Zalim Istanbul returns on Monday at 20.00 on Kanal D!

ZALİM İSTANBUL VİDEOLARI