X
X

Zalim İstanbul 31. Bölüm Özeti

15.02.2020 Cumartesi 11:54 (Güncellendi: 17.02.2020 - 11:36)

Cenk ve Cemre hayatta kalabilmek için direnirken, Cenk son anlarında Cemre’ye gerçekleri itiraf eder. Nedim’in son anda gelen kahramanca hamlesi ise, hem Cenk hem de Cemre için ikinci bir şans doğurur.

Agah, Cemre’yi kaçıranları yakalatmıştır. Adamları sorguya çekerken okların Şeniz’i göstermesi an meselesidir. Öte yandan Cemre, Cenk ve Nedim’in kardeş olduğu gerçeğini ikisine de söylemeye kararlıdır. Şeniz, Cemre’nin hiç beklemediği anda onu sevdikleriyle vurmaya hazırlanmaktadır. Cenk ise, Cemre’yi bir kez daha kaybetmemeye kararlıdır ve Cemre'yi şaşkına çevirecek bir hazırlık içindedir.

Bütün bunlar olurken Ceren, üstündeki baskıya daha fazla dayanamaz ve ablasına bebeği hakkında gerçekleri söylemek için harekete geçer.

Oya ise, büyük planını adım adım kurmaktadır. Ufukta, köşkte yaşamaya başlayacak olan gizemli bir misafir görünür.

Zalim Istanbul Episode 31 Summary

As Cenk and Cemre struggle to survive, Cenk confesses the truth to Cemre as his last words. Nedim’s heroic move at the last minute gives Cenk and Cemre a second chance.

Agah catches the men who have kidnapped Cemre. As the men are interrogated, it is only a matter of time until they reveal what Seniz has done. On the other hand, Cemre is determined to tell Cenk and Nedim that they are brothers. Seniz prepares to hit Cemre below the belt using her beloved ones. As for Cenk, he is rigid about not losing Cemre for the second time, so, he plans something that will surprise her.

In the meantime, Ceren cannot stand the feeling of remorse and takes action to tell her sister the truth about her baby.

Oya forges a great plan step by step. There is a mysterious guest that will move to the mansion in the future.

Zalim Istanbul returns on Monday at 20.00 on Kanal D!

Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanları / Zalim Istanbul Episode 31 Trailers:

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de Kanal D’de!

ZALİM İSTANBUL VİDEOLARI