X
X

Zalim İstanbul 33. Bölüm Özeti

29.02.2020 Cumartesi 17:37 (Güncellendi: 02.03.2020 - 17:01)

Nedim Oya’nın kardeş olduklarını söylemesi ile ne düşüneceğini bilemez haldedir. Oya ise Nedim’ i kaybetmemek için her şeyi anlatmaya kararlıdır.

Agâh öğrendiği gerçekle yıkılır. Şeniz Agâh’ın kaydı dinlediğinde habersiz ona ulaşmaya çalışırken Agâh tüm gemileri yakmıştır. Ceren Şeniz’in çöküşünü keyifle izlerken köşkte bebeğin varlığı tüm dengesini bozacaktır.

Nedim Oya’nın kardeş olduklarını söylemesi ile ne düşüneceğini bilemez haldedir. Oya ise Nedim’i kaybetmemek için her şeyi anlatmaya kararlıdır. Nedim için esas yıkım ise amcasının ihaneti öğrendiğini duyması ile olacaktır. Cenk babasındaki garipliği fark edip peşine düşerken hayatının en büyük sırrına da ulaşması an meselesidir.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’da Kanal D’de!

------

Zalim Istanbul Episode 33 Summary

Nedim is pretty confused after finding out Oya is his sister. Oya is determined to reveal everything not to lose Nedim.

Agah feels desolate after learning about the truth. Seniz is unaware that Agah has listened to the voice record, so she tries to reach him desperately. However, Agah has already burnt his bridges. In the meantime, Ceren watches Seniz’s downfall with pleasure, but the baby’s presence in the mansion upsets the balances.

Nedim is pretty confused after finding out Oya is his sister. Oya is determined to reveal everything not to lose Nedim. But the actual blow Nedim is going to take is hearing that his uncle Agah has learned about the betrayal. Cenk realizes something is strange about his dad and goes after him. It's only a matter of time before he learns about the biggest secret of his life.

Zalim Istanbul returns on Monday at 8 pm on Kanal D!

Zalim İstanbul 33. Bölüm Fragmanları / Zalim Istanbul Episode 33 Trailers:

 

 

ZALİM İSTANBUL VİDEOLARI