X
X

Zalim İstanbul 36. Bölüm Özeti

22.03.2020 Pazar 10:43 (Güncellendi: 30.06.2020 - 15:01)

Başak bebekle birlikte köşke döndüğünde Ceren’i hayatının şoku beklemektedir. Zalim İstanbul 36. Bölüm 23 Mart 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Nedim ve Cemre öğrendikleri gerçekle şaşkına dönerler. Başak bebekle birlikte köşke döndüğünde ise Ceren’i hayatının şoku beklemektedir. Ceren bebeğini kucağına alamadan Başak bebekle birlikte ortadan kaybolur. 

Cenk annesi hakkındaki gerçeği öğrenip soluğu babasının yanında alır. Agah oğlu ile omuz omuza yürüyeceklerini düşünürken Cenk’in bu duruma tepkisi ne olacaktır? Agah için artık son damla da düşmüştür, kimsenin beklemediği bir anda köşkü yerinden oynatacak hamleyi yapar.

---------

When Basak turns back to the mansion with the baby, Ceren experiences the biggest shock of her life. Zalim Istanbul Episode 36 is on Monday, March 23 at 8 pm on Kanal D!

Nedim and Cemre are startled by the truth they have come across. When Basak turns back to the mansion with the baby, Ceren experiences the biggest shock of her life. Before Ceren can hold her baby, Basak vanishes into thin air with him.

Cenk goes to his dad directly after hearing a secret about his mom. Agah thinks that, from now on, they will support each other as father and son, what will be Cenk’s reaction? It’s the last straw for Agah and he makes a totally unexpected move that will petrify the residents of the mansion.

Zalim İstanbul 36. Bölüm Fragmanları / Zalim Istanbul Episode 36 Trailers:

 

 

ZALİM İSTANBUL VİDEOLARI