X
X

Zalim İstanbul 37. Bölüm Özeti

06.06.2020 Cumartesi 14:52 (Güncellendi: 30.06.2020 - 15:01)

Cemre kardeşinin Karaçayların hayatını alt üst etmesini engelleyebilecek mi? Zalim İstanbul 37. Bölüm 8 Haziran 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Agah’ın yumruğu köşkü yerinden oynatmıştır. Ceren bir anda kendini kapıda bulurken, Seher ve Cemre duruma sessiz kalmayacaktır. Ceren ona yapılanın acısını sonuna kadar çıkartmaya kararlıdır. Cemre kardeşini bebeğine kavuşturmaya çalışırken Ceren’ in planını öğrenir.

Cenk yaşadığı karmaşanın içinde kaybolmuşken Nedim ile hesaplaşır. İkisinin de bilmediği bu hesaplaşmanın sonu ise hiç beklemedikleri şekilde sonuçlanacaktır. Cemre kardeşinin Karaçayların hayatını alt üst etmesini engellemeye çalışırken, köşkü yerinden oynatacak zarflar açılmak üzeredir.

Zalim İstanbul 37. Bölüm Fragmanı:

Zalim Istanbul Episode 37 Summary

Will Cemre be able to stop her sister from destroying the Karacays’ life? Zalim Istanbul returns on June 8, Monday at 8 pm on Kanal D!

Agah’s move knocks the bottom out of the mansion. Ceren finds herself in front of the door suddenly, which Seher and Cemre protest bitterly. Ceren is determined to take revenge on the Karacays. As Cemre tries to take the baby to her sister, she learns about her plan.

While Cenk feels lost in the chaos, he has a showdown with Nedim. This results in a way that neither of them would imagine. Cemre makes efforts to stop her sister from destroying the Karacays’ life, as some envelopes, which will stir up trouble in the mansion, are about to be opened.

ZALİM İSTANBUL VİDEOLARI