X
X

Zalim İstanbul 38. Bölüm Özeti

13.06.2020 Cumartesi 12:00 (Güncellendi: 30.06.2020 - 15:01)

Cemre’nin tüm çabasına rağmen, Ceren’in Dna raporunu ortaya çıkarması köşkün ortasına bomba gibi düşer. Zalim İstanbul 38. Bölüm 15 Haziran 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Agah’ın kalbi Cenk’in kendi oğlu olmamasına dayanamaz ve hayatını kaybeder. Nedim Cemre’nin gerçeği bildiği halde saklıyor olmasını bir türlü affedemez. Cemre, Özge ile konuştuktan sonra duygularını sorgulamaya başlar ve bir karar alır. Aldığı kararı muhatabına açıklar ancak sebebini bilmediği bir engelle karşı karşıya kalıp, reddedilir.

 

Cenk ve Nedim’in kardeşlikleri ise yepyeni bir durumla sınanmaktadır. Bu yeni durum ikisinin de istemediği kararlar almasına sebep olur.

Aldıkları kararlar Ceren ve Cemre’nin hayatlarını da etkileyecektir.  Ceren ise Agah’ın ölümünden sonra köşke geri döner. Döndüğü gece öğrendiği sır köşkün temellerini yerinden oynatacak olaylara sebep olacaktır.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 15 Haziran Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

 

 

Zalim Istanbul Episode 38 Summary

Ceren brings the DNA report to light despite Cemre’s efforts and it astonishes everyone. Zalim Istanbul Episode 38 returns on June 15th, Monday at 8 pm on Kanal D!

Agah’s heart cannot stand the fact that Cenk is not actually his son and he passes away. Nedim cannot forgive Cemre because he finds out she has known this fact the whole time and has not revealed it. Having talked to Ozge, Cemre questions her feelings and makes a decision. She shares her decision with the person who is the subject of it, but she gets rejected because of a fact she is unaware of.

Cenk and Nedim’s brotherhood is tested by a whole new situation. It leads them both to make a choice reluctantly.

The decisions they make will also affect the lives of Ceren and Cemre. Ceren returns to the mansion after Agah’s death. The secret she learns about in the night she comes back is going to cause dreadful events that will appall the residents of the mansion.

Zalim Istanbul Episode 38 returns on June 15th, Monday at 8 pm on Kanal D!

ZALİM İSTANBUL VİDEOLARI