X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

5N1K 17. Bölüm

5n1k,  Meclis'te yaşanan kavgaların gerçek nedenini ilk kez açıklıyor. Yaşanan gerilimi, İç Güvenlik Paketi'nin içeriğini milletvekillleri ile masaya yatırıyor.

Suçluların korkulu rüyası Türkiye'nin ilk kadın Ahlak ve Kumar Büro Amiri Nurdan Özdemir, Diyarbakır'daki ilginç operasyonları 5n1k'da anlatıyor. 

Türk futbolunun yeni fenomeni Demba Ba neden bu kadar çok seviliyor? Sanatçılar, spor yazarları ve taraftarlar Demba Ba'yı anlatıyor.

Yunanistan'ın komünist Çipras'ı varsa, Tunceli'nin de komünist bir belediye başkanı var. Fatih Mehmet Maçoğlu'nun Ovacık'ı fethi ve dünyadan renkli haberler ile Cüneyt Özdemir ile 5n1k Perşembe günü saat 23.15’de Kanal D'de....

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR