X
X

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da yedinci haftanın finalisti seçildi!

18.04.2019 Thursday 12:25 (Güncellendi: 29.04.2019 - 11:15)

Yusuf Işık ve Lütfi Demir’in oyunu olan Battle Medal, mekanikleri ve etkileyici tasarımından dolayı yedinci haftanın birincisi olarak seçildi!

Kanal D’nin moderatörlüğünü Abbas Güçlü’ nün yaptığı yarışma programı “Abbas Güçlü İle Büyük Oyun” yeni bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Programın büyük final öncesi ekrana gelen bölümünün jüri üyeliğini MEF Üniversitesi rektör yardımcısı Prof.Dr. Erhan Erkurt, Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri direktörü Hakan İnanır, Bahçeşehir Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Güven Çatak ve Netmarble Business Analyst Ezgi Temir yaptı.

7haftanın finalisti “Battle Medal”

 İlginç ve bir o kadarda güzel oyunlar karşısında seçim yapmakta zorlanan jüri, diğer oyunlarında çok yaratıcı ve iyi olduğunu vurgularken Gökhan Kınay, Yusuf Işık ve Lütfi Demir’in oyunu olan Battle Medal’ı mekanikleri ve etkileyici tasarımından dolayı yedinci haftanın birincisi olarak seçti.

 “Küçük Oyun Geliştiricilerden “Light Space Game”

Programda Doğa Koleji’nden küçük oyun geliştiricilerde oyunlarını sergiledi. Light Space Game oyununu geliştiren 5. sınıf öğrencileri Semir Mete Aslı, Lara Çakıroğlu ve Cansu Çakır stüdyodaki seyirci ve jüriden büyük alkış topladılar.